Wydarzenia - BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego

Przejdź do treści

Menu główne:

Wydarzenia

XII Konferencja Naukowa "Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu" Koszęcin 22-24 marca 2017 roku

ZAPRASZAMY do wzięcia udziału w XII Konferencji Naukowej "MULTIMEDIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIU", która odbędzie się w Kompleksie Pałacowo-Parkowym w Koszęcinie w dniach 22-24 marca 2017 r. Organizatorami konferencji są:  Instytut Informacyjnych Systemów Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział w Częstochowie.
Podczas konferencji będzie można obejrzeć i przetestować najnowsze innowacyjne produkty firmy BMF Centrum Specjalietycznego Sprzętu Mobilnego..
XII Konferencja Naukowa Koszęcin


ZAPRASZAMY NA WARSAW BIKE SHOW 2017

ZAPRASZAMY na targi GO ACTIVE SHOW - w dniach 21 - 23 kwietnia 2017 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Na stoisku firmy BMF będzie można pooglądać i przetestować pojazdy marki VELEX.
Mobility Days 2016


ZAPRASZAMY NA GO ACTIVE SHOW 2017

ZAPRASZAMY na targi GO ACTIVE SHOW - w dniach 21 - 23 kwietnia 2017 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Na stoisku firmy BMF będzie można pooglądać sprzęt mobilny dla aktywnych jak na przykład odporne na uszkodzenia smartfony, tablety itp.
Mobility Days 2016


WARSAW INDUSTRY WEEK 2016

ZAPRASZAMY na TARGI INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ PRZEMYSŁOWYCH - w dniach 7 - 9 Listopada 2016 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Nasze stoisko numer C22 mieści się w Hali F.
Mobility Days 2016


Męska Rzecz 2016

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na największej imprezie dla mężczyzn organizowanej w Polsce..

Zapraszamy powtórnie w przyszłym roku.
Mobility Days 2016


Już od 21 do 22 października Targi Mobility Days 2016

Zapraszamy na targi Mobility Days 2016 które odbędą się od 21 do 22 października w hali EXPO XXI w Warszawie (ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa).

Serdecznie zapraszamy!
Mobility Days 2016


Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ratownictwa i Bezpieczeństwa Publicznego

Zapraszamy w dniach 2-4 czerwca 2016 do Nadarzyna Pod Warszawą na targi World Rescue Services & Public Safety (PTAK WARSAW EXPO Al. Katowicka 62, Nadarzyn 05-830 stoisko 128).

Serdecznie zapraszamy.
Warsaw Security 2016


Zapraszamy na IV Targi Logistyki Służb Mundurowych

Zapraszamy w dniach 10-11 maja 2016 do Łodzi na IV Targi Logistyki Służb Mundurowych (Hala  Expo Łódź al. Politechniki 4). Na imprezie będzie można zobaczyć sprzęt wzmacniany marki NoteStar, Ruggedyzowane telefony komórkowe marki TOUGHPHONE, RUGGEDPHONES oraz RUNBO. Ponadto na imprezie pokarzemy najnowsze rozwiązania w pojazdach marki VELEX. Przygotowujemy również konkurs z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy.
IV Targi Logistyki Służb Mundurowych


Już od 15 do 17 kwietnia Targi EUROPOLTECH 2015

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach EUROPOLTECH 2015  poświęconych technice specjalistycznej oraz sprzętowi i wyposażeniu dla  służb policyjnych i formacji bezpieczeństwa państwa.
Na  tegorocznych targach pokażemy nowości z kategorii sprzętu rugged -  najnowsze tablety do montażu w pojazdach, wytrzymałe telefony itp.  Nowością będą prezentowane pojazdy elektryczne do indywidualnego  poruszania się w strefach zamkniętych dla pojazdów spalinowych marki  VELEX. Na targach będzie można skorzystać z jazd próbnych tymi  pojazdami.
Europoltech 2014


Zapraszamy na XXI Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBALNIE 2015

Od 27 do 29 marca na Międzynarodowych  Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego  zaprezentujemy tą wybraną grupę produktów rugged z naszej oferty, która  jest najczęściej wykorzystywana w turystyce. Będzie można m.in. zobaczyć  najnowszy ośmiordzeniowy smartfon RUGGED PHONES Q7 oraz przydatny w  podróży tablet Rugged PAD t70 i "pancerne" POWER BANKI.
Odmienny  sprzęt prezentowany na naszym stoisku to indywidualne pojazdy  elektryczne VELEX wykorzystywane do turystyki. Zapraszamy na jazdę  testową.
GLObalnie 2014


Tym razem zapraszamy wszystkich naszych Partnerów do Warszawy na Mobility Reseller Days 2014

Zapraszamy na Mobility Reseller Days 2014 , które odbędą się od 24 do 25 września 2014 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Mobility  Reseller Days to wydarzenie skierowane w szczególności do firm z Europy  Centralnej oraz Wschodniej. Podczas MRD będziemy gościć: producentów,  dystrybutorów, importerów, developerów aplikacji i systemów mobilnych,  sieci zakupowo-sprzedażowe, przedstawicieli firm związanych z sektorem  IT i Telekom.
Stoisko firmy BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego ma numer 23. Na targach będzie prezentowane kilka nowości rynkowych w kategorii „pancernego” sprzętu mobilnego.

Mobility reseller days 2014


Już wkrótce targi wojskowe MSPO 2014 i targi logistyki LOGISTYKA 2014

Zapraszamy na XXII  Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się od 1 do 4 września 2014 roku  w Targach Kielce, to obecnie największa i najważniejsza impreza tego  rodzaju w centralnej części Starego kontynentu. Wydarzenie  ą i jedyną w  Polsce okazją, aby zobaczyć wszystko to, co współcześni żołnierze mają  najlepszego na uzbrojeniu i wyposażeniu. Honorowym Patronatem XXII MSPO  jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Stoisko firmy BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego mieści się w hali B i ma numer B-57. Na targach będzie prezentowane kilka nowości rynkowych w kategorii „pancernego” sprzętu mobilnego.
MSPO 2014


Pojazd o nazwie "Wirus" na targach MSPO 2013 z tabletem NoteStar RT10C

Tablet  NoteStar model RT10C znalazł zastosowanie min. w najnowszych pojazdach  wojskowym przygotowanym przez POLSKI HOLDING OBRONNY W projekcie  WSZYSTKO DLA ŻOŁNIERZY o nazwie Lekki Pojazd Uderzeniowy WIRUS.  Ten  nowatorski pojazd był prezentowany na XXII Międzynarodowym Salonie  Przemysłu Obronnego MSPO 2014.  

WIRUS został przygotowany na potrzeby wojsk specjalnych i pododdziałów  rozpoznawczych. Wyposażenie oprócz uzbrojenia zawiera tablet NoteStar  RT10C jako wsparcie gwarantujące dostęp do wielu informacji niezbędnych żołnierzowi.
MSPO 2014 Virus


Sprzęt marki NoteStar na warsztatach tematycznych "Taktyka Działań Gaśniczych"

W dniu 30 września odbyły  się warsztaty na których były między innymi omawiane możliwości jakie  dają zakupione przez Państwową Straż Pożarną tablety Ultra Rugged  NoteStar TB1080. Ponieważ sprzęt Rugged jest obecnie niezbędnym  narzędziem pracy strażaka i ma różne zastosowanie w różnych sytuacjach  firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego uczestniczyła w  warsztatach. Zostały przedstawione nowe rozwiązania wraz z możliwością  ich zastosowania w Straży Pożarnej.
Taktyka Działań Gaśniczych


Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa Europoltech 2013
Na naszym stoisku targowym mieliśmy  okazję zaprezentować Państwu nowości z rynku sprzętu Rugged. Miło nam,  że tak duża liczba osób odwiedziła nasze stoisko, które jako jedyne prezentowało tak szeroką gamę produktów w tej kategorii sprzętu  mobilnego o wzmocnionej konstrukcji. Przedstawiliśmy szeroką gamę  rozwiązań od super wytrzymałych notebooków Ultra Rugged (NoteStar  NB1406) do smartfonów o wzmocnionej konstrukcji (np. Ruggedphone T9)  popularnych również na rynku komercyjnym. Dwa produkty (tablet 7” Ultra Mobile Rugged NoteStar M700W i smartfon Ruggedphone S5) z naszej oferty  zostały docenione i wzięły udział w konkursie SUPERNOWOCZESNY.

Relacja video z  EUROPOLTECH 2013

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach EUROPOLTECH 2013.
Europoltech 2013


Zapraszamy Państwa na IX  Międzynarodową Wystawę Ratownictwa i Technik Przeciwpożarowych EDURA  2013, której organizatorami są Targi Kielce oraz Fundacja Edukacja i  Technika ratownictwa EDURA która odbędzie się w Kielcach od 12 do 14  czerwca 2013 roku.

    
Na te targi przygotowujemy i  zaprezentujemy rozwiązania mobilne dedykowane właśnie dla służb  ratownictwa. Zaprezentujemy zarówno rozwiązania mobilne typu tablet,  notebook czy PDA jak i systemy do pojazdów ratowniczych.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w hali F numer F47 na wystawie EDURA 2013.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego